Centrum Artystyczne Fabryka Trzciny Sp. z o.o.

Skwer - filia Centrum Artystycznego Fabryka Trzciny
ul. Krakowskie Przedmieście 60a
(obok pomnika A. Mickiewicza)
00-322 Warszawa

e-mail: skwer@fabryka.waw.pl

Skwer - rezerwacja stolików: 508 365 849
 

Skwer jest czynny:
 od godz. 11:00 - do późnego gościa

 


Zapraszamy!

 


Powiększ mapę

 

Manager Gastronomii:
Luiza Ślazewicz
e-mail: l.slazewicz@fabryka.waw.pl

Z-ca Managera Gastronomii:
Mariusz Szczerbiak
e-mail: m.szczerbiak@fabryka.waw.pl

Supervisor Gastronomii:
Dorota Grzywanowska, e-mail: d.grzywanowska@fabryka.waw.pl

Organizacja Imprez / Eventy
Zamówienia cateringu indywidualnego i firmowego:
e-mail: organizacjaimprez@fabryka.waw.pl
Kamila Derecka - Koordynator
tel. kom. 501 250 023
Dorota Żurowska - Specjalista ds. Sprzedaży
tel. kom. 508 365 852

 

Projekty Artystyczne
Prosimy o przesyłanie propozycji współpracy pod adres:
projekty@fabryka.waw.pl

 

Promocja
e-mail: promocja@fabryka.waw.pl

Producent:
Iza Głuchańska
e-mail: i.gluchanska@fabryka.waw.pl

Administrator:
Grzegorz Kurmanowski
tel. 508 365 973
e-mail: g.kurmanowski@fabryka.waw.pl

 

NIP 1132649560
Regon 140795287
KRS 0000269401


PARTNER SKWERU:

 


 

Regulamin Skweru - filii Centrum Artystycznego Fabryka Trzciny